O nás

História spoločnosti THEO HERBS sa začala písať v roku 2017, keď sa dvaja chlapci, v tom čase spolužiaci na vysokej škole, ktorí sa poznali od detstva, začali zaoberať vývojom vlastnej receptúry doplnku stravy pre lepší spánok. Práve na štúdiách s ním začali mať oni aj ich vtedajšia priateľka problémy. Najprv vyskúšali celý rad čajov, sirupov, tabletiek i konkurenčných doplnkov stravy a keď im dostatočne nezaberali, rozhodli sa osloviť odborníkov as ich pomocou vytvoriť unikátnu receptúru doslova napchaté čisto prírodnými ingredienciami v podobe byliniek. A tak vznikol veľmi úspešný produkt DREAMLY.

Pri zostavovaní receptu dbali predovšetkým na to, aby bolo DREAMLY zdravé a šlo ho používať aj dlhodobo bez vedľajších účinkov alebo vzniku závislosti. Pridali dokonca aj bylinky, ktoré začínajú silnejšie pôsobiť až s dlhodobejším užívaním. Napríklad šafran siaty začína najlepšie účinkovať až medzi piatym a desiatym dňom. Receptúru najprv skúšali sami na sebe, upravovali jej zloženie, a nakoniec úspešne získali všetky potrebné schválenia a certifikácie, a tak DREAMLY vzniklo. Dnes sa veľmi úspešne predáva v Čechách a na Slovensku av pláne má aj vstup na ďalšie zahraničné trhy.

Začiatkom roku 2020 odkúpila celú spoločnosť, vtedy DREAMLY s.r.o. rodina Johnovcov a neskôr ju zahrnula do svojho holdingu MERIGLOBE GROUP, a.s. a zároveň ju premenovala na THEO HERBS s.r.o., po najmladšom členovi rodiny vtedy dvojročnom Alexandrovi Theo Johnovi. A tak vznikla spoločnosť THEO HERBS a neskôr aj THEO HERBS PHARMA.

Poslaním našej spoločnosti je pomáhať ľuďom riešiť zdravotné, ale aj osobné problémy, a to výhradne prírodnou cestou.

ČÍM SA LÍŠIME:

  • zamýšľame sa nad potrebami trhu v oblasti zdravia a prijímame podnety na vytvorenie produktov, ktoré riešia špecifické problémy zákazníkov
  • tam, kde farmácia nepomôže, nastupuje múdrosť prírody
  • špecificky vytvorené receptúry podľa potrieb zákazníka
  • výroba produktov prebieha v Českej republike - suroviny disponujú certifikátmi kvality